W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku uczniowie klas: Vb, VIa, VIb wraz z wychowawczyniami  i nauczycielkami wspomagającymi paniami Anitą Zelent, Barbarą Osmańską, Renatą Bilarską, Agnieszką Janik oraz Hanną Niemczyk udali się na "zieloną szkołę" do Dworku w Wymysłowie, mieszczącym się w samym sercu Borów Tucholskich. Uczniowie wzięli udział w licznych grach,  zabawach sportowych i  integracyjnych, mogli korzystać z wielu przygotowanych atrakcji. Był czas na zajęcia z kajakarstwa, runmagedon, zawody strzeleckie, podchody, basen, ognisko oraz zwiedzanie Muzeum Indian. Dostarczyły  niezapomnianych emocji i wrażeń. To były piękne, radosne dni, spędzone w malowniczych okolicznościach przyrody, które na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci.