Mikołajki w SP nr 18 🥰🤶🎁🎅🎄🎀🌟🦌
Dnia 05.12.2022 w SP nr 18 miały miejsce Mikołajki 🤩🤩 Do najmłodszych uczniów z klas 1-3 przybyły starsze koleżanki, ósmoklasistki, z Samorządu Uczniowskiego, które wcieliły się w rolę Mikołajek, wręczających podarki oraz obdarowujących dobrymi myślami 🎁💞🎁💞 Uczniowie klas starszych 4-8 przybyli do szkoły w mikołajkowych strojach, w salach lekcyjnych i na korytarzach zapanowała radosna atmosfera, zrobiło się miło i kolorowo 🥰🥰 W holu głównym pojawiła się choinka! Wprowadziło to nas wszystkich w przedświąteczny, pełen pozytywnych emocji, nastrój 🤶🎄🎀🦌🎅 Już nie możemy doczekać się najpiękniejszych Świąt!
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie oraz wspólną zabawę 😍😍
                                                                                             Samorząd Uczniowski SP nr 18