Jarmarki Bożonarodzeniowe i kiermasze świąteczne w grudniu mają swój niepowtarzalny klimat. 19.12.2023 roku kameralne spotkanie w wyjątkowym dla społeczności miejscu przyciągnęło absolwentów, mieszkańców i sympatyków szkoły. Każdy, to zajrzał w nasze skromne progi, znalazł chwilę wytchnienia przy pysznych ciastach, smakołykach i specjałach wigilijnych. Mógł kupić unikalne dzieła przygotowane przez dzieci, rodziców i nauczycieli, a także uwiecznić tę ulotną chwilę w foto-budce lub pozując do zdjęcia z Mikołajem. Najmłodsi mogli zagrać w gry planszowe, pomalować twarz, zaprojektować i wytłoczyć swoją odznakę, a także tworzyć unikatowe balonowe zwierzaki. Cieszymy się, że tak wiele osób zatrzymało się na chwilę i uśmiechnęło do nas. Bardzo Wam dziękujemy za obecność i wsparcie. Zebraliśmy 8373,35 złotych. Będziemy mogli kupić dla szkoły nowe ławki i sofy.