Dzień Piżamy i Pluszowego Misia

30.11.2023r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w klasach 4-8 SP nr 18 Dzień Piżamy i Pluszowego Misia. Listopad to szary, ponury, jesienno-zimowy i senny miesiąc. Koniecznie trzeba było go ożywić! Przybyliśmy do szkoły w piżamach, szlafrokach, kapciach, wyposażeni w poduszeczki i kocyki. Przynieśliśmy także nasze ulubione misie, maskotki. Sale lekcyjne i korytarze stały się niezwykle kolorowe, co sprawiło, że listopadowy czwartek był radosny i pełen pozytywnej energii. Tym miłym akcentem wkroczyliśmy w grudzień, co oznacza, że Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej! Dziękujemy wszystkim uczennicom, uczniom oraz nauczycielkom i nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.