„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

(Ks. Mieczysław Maliński)

W listopadzie  2023 roku nasze Szkolne Koło Wolontariatu "Kromka Nadziei" przyłączyło się do projektu „Termosfera”. Uczestnicy realizują 3 duże misje, wiele mniejszych wyzwań oraz regularne aktywności. Wszystkie są w jakiś sposób powiązane z wolontariatem. Otrzymaliśmy kolejne zadanie do wykonania: "Moc wsparcia- w grupie siła. W ramach akcji, zachęcamy nauczycieli, uczniów, rodziców, rodziny, znajomych do udostępniania zbiórki Olafka. Sami też nie próżnujemy i pomagamy jak umiemy. 25.01.2024 roku odbył się (niezwykły) kiermasz książek na rzecz małego gdańszczanina.  Udało nam się zebrać 385 złoty. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję.

Szkolne Koło Wolontariatu  "Kromka Nadziei"