Czapka Absolwenta Na Pustym Sztandarze Z Zakrzywioną Krawędzią Kapelusz Ukończenia Studiów Wyższych Z Białą Tablicą Lub Naklejką Symbol Edukacji Akademickiej I Osiągnięć Oraz Nagroda„Wypełnij życie działaniem.

Nie czekaj, aż coś się wydarzy. Spraw, by się wydarzyło.”

Bradley Whitford

Z prawdziwą przyjemnością, przekazujemy, że jednorazowe Stypendia Prezydenta Miasta Gdańska wraz z decyzją członków komisji stypendialnej otrzymali:

Bielińska Natalia -za wybitne osiągnięcia naukowe (kl.8a w roku szkolnym 2022/2023)

Torkowski Dawid -za wybitne osiągnięcia sportowe (kl.8c w roku szkolnym 2022/2023)

Torkowski Szymon -za wybitne osiągnięcia sportowe (kl.5a w roku szkolnym 2022/2023)

Stypendium przyznawane jest, w pięciu kategoriach, absolwentom i uczniom spełniającym kryteria określone w regulaminie. Mamy nadzieję, że sukcesy innych, będą dla Was inspiracją do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Naszym uczniom i absolwentom gratulujemy! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.