Bal Ósmoklasistów

        18.06.2026r. odbył się bal ósmych klas. Nasi ósmoklasiści w taki elegancki sposób, przepięknie ubrani, tańcząc poloneza, symbolicznie, pożegnali się ze szkołą podstawową, w której spędzili 8 lat. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej pięknej i wzruszającej uroczystości, która była, również, doskonałą zabawą! Dziękujemy wszystkim za stworzenie wspaniałej atmosfery i niezapomnianych wspomnień. Przed nimi jeszcze zakończenie roku szkolnego, wakacje i nowa szkoła!