Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 18 oraz Szkolnego Koła Wolontariatu „Kromka Nadziei”, w terminie od 01.11.2023 do 29.02.2024 roku, nasza szkoła wzięła udział w „Górze Grosza”. Akcja ta polega na zbiórce monet, które pozwalają na realną pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Uczniowie z SP nr 18 wraz z Opiekunami - SU i SKW wzięli udział w liczeniu. Niezwykle miło jest nam poinformować, że zebraliśmy sumę 268,31 zł. Pieniądze te zostaną przekazane na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do szlachetnej akcji. Mamy bardzo miłą wiadomość dla klas, które zebrały największą liczbę monet, a są nimi: 4b, 5b, 6b oraz 8b. W nagrodę otrzymują one voucher na nieprzygotowanie w dowolnie wybranym dniu.  Gratulujemy!