„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin

Styczeń, choć długi, minął szybko. Luty z feriami, ostatkowym szaleństwem, słodyczą Walentynek, dniem Otwartej Szkoły minął jeszcze szybciej. Przez ten czas ocieplała nas wystawa fotograficzna           o charakterze konkursu pt. "Miłość niejedno ma imię”. 23 osoby z klas IV-VIII Szkoły Podstawowej      nr 18 i klas I-III XXIII Liceum Ogólnokształcącego zaprezentowały swoje prace. Jury pod przewodnictwem pani Magdaleny Tusk przyznało:

• dwa pierwsze miejsca dla prac: Sary z klasy I D LO (zdjęcie nr 3) i Nikodema z klasy V a SP (zdjęcie nr 10)

• dwa miejsca trzecie dla prac: Dawida z klasy II A LO (zdjęcie nr 7) i Emilii z klasy V b  SP (zdjęcie       nr 15)

• dwa wyróżnienia dla prac: Niny z klasy III A LO (zdjęcie nr 9) i Mai z klasy V a SP (zdjęcie nr 16)

W głosowaniu uczniów najwięcej głosów zebrały prace:

• Sergiusza z klasy VIII b SP (zdjęcie nr 5)

• Oskara z klasy VIII a  SP (zdjęcie nr 16)

• Piotra z klasy VI a SP (zdjęcie nr 13)

• Karola z klasy V a SP (zdjęcie nr 21).

Cieszymy się, że w naszym Zespole jest wielu uczniów, którzy potrafią zatrzymać czas i ulotne emocje w jednym kadrze.

Nauczyciele informatyki