Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego (Szkoła Podstawowa nr 18, XXIII Liceum Ogólnokształcące)

Czytaj więcej: Wiadomości

• Rowerowy maj 2021

Z radością informujemy, że nasza Szkoła Podstawowa nr 18, kolejny raz weźmie udział w kampanii Rowerowy Maj, której głównym organizatorem jest Miasto Gdańsk!

Akcja, której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia odbędzie się w dniach 4-24 maja 2021. Odbędzie się ona niezależnie od tego, czy placówki będą działać w tradycyjnej, czy zdalnej formie. W przypadku funkcjonowania w trybie zdalnego nauczania, za aktywne podróże uznaje się przejazdy do dowolnego celu rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, które trwają minimum 30 min.

Już teraz, choć za oknem jeszcze zima, możecie przygotowywać jednoślady i wypatrywać wytęsknionej wiosny 😊😊😊

• Sukces naszego ucznia

Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 8b Borys Barski, uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy! Wielkie, zasłużone brawa i ogromne wyrazy uznania 😊

logowanie.png