Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego (Szkoła Podstawowa nr 18, XXIII Liceum Ogólnokształcące)

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Akcja "Zima 2022"

  Rozpoczynamy  Akcję „Zima 2020”, w ramach której nasza szkoła organizuje półzimowisko. 

 • Występ Natalii z klasy 7 a w Szkole Muzycznej

  W dniu 20 i 21 stycznia w Szkole Muzycznej I Stopnia w Gdańsku im. G. Bacewicz odbył się Kolędowy Koncert chóru i orkiestry pod batutą Michała Kozorys z okazji 75-lecia Szkoły. W chórze wystąpiła uczennica naszej szkoły Natalia Bielińska z klasy 7a, która jest też uczennicą wspomnianej Szkoły Muzycznej. 

 • Studniówka 2022

  Sobotni wieczór, 15 stycznia 2022 roku był wyjątkowy dla tegorocznych maturzystów XXIII LO. Bawili się oni na studniówkowej imprezie. Wybuch pandemii pokrzyżował uczniom wiele planów i często utrudniał naukę. Maturzyści zdecydowali się jednak urządzić studniówkową imprezę i odetchnąć przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości.

 • Boże Narodzenie - jasełka

  Przed nami najpiękniejsze w roku święta. Aby w pełni przeżyć ich tajemnicę i doświadczyć magii zapraszamy do obejrzenia jasełek w wykonaniu naszych uczniów ze szkoły podstawowej. Młodym artystom serdecznie gratulujemy udanego występu, wszystkim życzymy dobrych, spokojnych Świąt 🌲🎄🌲🎄

  Link do przedstawienia jasełek>>

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

sierpień 2022

Slajdy

powrót do góry